Ohlasy zákazníků

Zdravíme z Nedvědice, po týdenní rybářské dovolené v karavanech u Labe, posíláme pár fotek ryb co se nám zde podařilo ulovit. Určitě se opět vrátíme, neumím si představit lepší dovolenou, úžasný klid, příroda a soukromí. K tomu skvělý servis celého teamu karavanů u Labe a pana správce, to se nedá popsat, to se musí zažít! Ještě jednou děkujeme. Petr, Věrka a Karča.

 

V karavanu Laguna jsme si užili parádní rybářské dny, na které budeme dlouho vzpomínat. Holky si pobyt u vody a v krásné přírodě užily nadmíru a jako další benefit bych doporučil nedaleké dětské hřiště, na které se těšily každý den. Další velké plus je možnost mít svého čtyřnohého kamaráda s sebou díky oplocenému pozemku. Děkujeme správci za skvělý přístup a starostlivost a rádi se opět vrátíme. Děda Honza, Honza, Nikolka, Nelinka a Rozárka.

Zdravím kolegové rybáři, recenze vůbec nepíšu ale k tomuhle se opravdu chceme vyjádřit. S majitelem jsme domluvili datum a jeden karavan, ale když kolegové uviděli fotky kam jedeme tak se rozhodli jet s námi a i přesto že už jsme byli na cestě tak pan Majitel byl tak hodný a dovolil nám i vedlejší karavan to bylo naprosto úžasný gesto už jsme mysleli, že se budeme mačkat ubytování naprosto v pořádku vše čisté a funkční. Chytili jsme nádherný ryby, kdy několik z nás si rovnou dorovnalo nebo zvedlo svůj osobáček takže opravdu strašně moc děkujeme za super rybařinu ale hlavně za tu starost o nás jestli máme všechno to jsem dlouho nezažil budeme se těšit na jaře děkujeme jen tak dál Zdenda s taťkou Zdendou, potom David s taťkou Péťou a Jirka.

Moc krásná rybářská dovolená, klid, příroda, soukromí a veškeré zázemí přímo u Labe. Doporučujeme Pavel a Žeňa s rodinou.

Za celou rodinu musíme poděkovat majiteli za přístup. Pobyt úžasný včetně výletu do okolí.

První výjezd na karavany u Labe dopadl nad naše očekávání. Spolu z přáteli Michalem a Jiříkem jsme vytáhli dva velké kapry o vahách 11,5 a 20,5 kg, plus nějaká bílá ryba . Provozovatel karavanů u Labe byl víc než ochotný se vším nám poradil, tak mu patří velké díky. Za nás parádní výlet Honza, Michal a Jirka z Českého Brodu a opět se budeme těšit na podzim.

Jarda s Lenkou, Aničkou a Amálkou z České Lípy si právě teď užívají v karavanu u Labe a píší:  “Jsme tady moc spokojeni a zasíláme fotografie “ Gratulujeme skvělému rybáři Jardovi za krásný úlovek a děkujeme za povedené fotografie vaší nádherné rodiny 

 
 
 

Posíláme velké poděkování Karavanů u Labe za krásnou listopadovou dovolenou. S manželem jsme si to moc užily. Asi jsme nikdy neměli tak úžasný odpočinek a úlovek ryb jako u Karavanů u Labe. A moc děkujeme Panu správci za tak vstřícný a úžasný zájem aby nám nic nechybělo a užily jsme si klid a odpočinek moc děkujeme Těšíme se na další dovolenou a bude určitě delší. Katka a Luboš.

Lukáš a Káťa, moc děkujeme bylo tu krásně.

Dobrý den, pobyt se nám velice líbil, vše čisté a udržované Co se tyče rybařiny, tak jsme si VŠICHNI parádně zachytali: Plno Kaprů, Tloušťů a dá se říci trofejních Cejnů a ještě si užili příjemný pobyt u vody. Vřele doporučujeme a příští rok jedeme určitě znovu

Byli jsme v karavanech u Labe již potřetí a opět spokojeni. Zdenek, Pavel, Anička a Eliška z Liberce.

Také za naší rodinu zasílám poděkování, manželovi jsem koupila pronájem karavanu jako dárek a konečně nejel na ryby sám a učil nás chytat ryby. Velké poděkování také panu správci za svezení na motorové lodi, pro děti to byl skvělý zážitek. Na příští rok máme opět zarezervováno a už teď se těšíme na grilování a rybaření. Marta s rodinou.

Navštívili jsme vaše karavany a byli jsme velmi spokojení. Pro toho kdo nerad spí v bivaku je to velmi krásné řešení rybařiny na Labi. Vše připravné, čisté a ochota se kterou jsme se setkali se dnes málo kdy vidí.

 

Moc se nám u vás líbilo dovolenou jsme zvládli i s 3 měsíčním miminkem a chytili jsme amura nad 10kg a kapra nad 20kg. Nádhera doporučujeme

Super dovolená a můžeme jen doporučit. Doufáme že se zase uvidíme.

 
 
 

Děkujeme za fajn dny v karavanu u Labe, klid, soukromí a výborná rybařina v říjnu jsme objednali další termín a těšíme se! František, Jacqueline, Kamil, Sofinka a Vaneska z Kralup

S rodinou jsme si v létě pronájem karavanu skvěle užili! Grilování, rybaření a veškerý komfort a hlavně vše přímo u Labe. Jarda s rodinou.

Byli jsme prvním rokem. Zázemí paráda a správce maximálně ochotný ve všem vyjít vstříc. Rybařina parádní. Určitě doporučujeme.

Musíme pochválit krásné prostředí v karavanu u Labe. Hned jsme si zarezervovali další termín. Pán, co to má na starosti je velice ochotný. Úlovky super. Těšíme se příští rok. Luky, Jitka, Edith a Petr

Byli jsme v karavanech u Labe už po čtvrté a ještě jsme nenapsali recenzi, ale z důvodu že jsme vždy byli maximálně spokojeni a navíc se služby a vybavení každý rok vylepšují, proto tentokrat napíšeme: Kdybychom mohli servis, připravenost a zázemí karavanů u Labe bodovat jako v prostřenu dáváme velkou 🔟 Za celou partu děkujeme 👍 Alan, Jirka, Roman a Mirek se synem Tomášem z Havlíčkova Brodu, Jirčan, Krkonoš a z Rokytnice.

Fotogalerie úlovků